Core trénink

    Začínáte cvičit? Nebaví vás cvičiní na strojích? Chcete posílit vnitřní svalsvo? Chcete zlepšit svalovou spolupráci a zvýšit si stabilitu?

 

Co je core trénink:

    Core trénink je speciální trénink, který procvičuje vnitřní svalstvo (core), hluboký stabilizační systém a svaly pomáhající držet tělo ve správné poloze. Tento trénink vytváří kvalitní základ pro další svalový rozvoj a dále napomáhá odstranit bolesti zad. Při tomto typu tréninku se zapojuje vždy větší množství svalových skupin, proto je vhodný i pro tréninky zaměřené na hubnutí.

    Ke cvičení se používají nejen různé balanční pomůcky jako fitball, bosa, aqua-vak, medicinball, ale i činky a někdy i stroje. Používají se různé formy cvičení jako je silové, pilátes atd.

 

Určení:

    Core trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie i výkonnosti. Není omezen ani výškou jelikož není potřeba využívat stroje. Toto cvičení je vhodné i jako po-rehabilitační. Při správném cvičení dochází k odstraňování různých svalových disbalancí, k odstranění bolesti zad, k obnovení správného držení těla, zvýšení kondice a pohyblivosti. Jelikož se zvyšuje stabilita a schopnost provádět cviky v nestabilních polohách je toto cvičení často používané i většinou vrcholových sportovců.

 

Místo konání:

Ok-gym na Dukle v Pardubicích.

Cvičení není náročné na vybavení a prostor, proto je možné se domluvit i na cvičení kdekoliv jinde, třeba i u Vás doma.

 

Ceník:

Viz. ceník služeb - osobní trénink

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode