Informace o MnĚ

 

Narodil jsem se 28.ledna 1980 a od malička se věnuji sportu. Nejvíce mě zaujalo in-line bruslení a cvičení ve fitness centru, které mi pomáhá udržet si sportovní a zdravou postavu. V roce 2003 jsem zdárně ukončil studium na VUT v Brně Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií a začal jsem se živit jako vývojový pracovník speciální elektroniky. Při práci jsem si udělal další kvalifikace, které mně opravňují vyučovat sportovní aktvity.

Instruktor In-line bruslení

Tuto kvalifikaci jsem získal v červnu roku 2005 na kurzu "Instruktora in-line bruslení" v Malé Morávce, který pořádala Universita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné výchovy. Tato licence je uznávána ministerstvem mládeže a tělovýchovy.

 

 

 

V roce 2009 získala stejnou kvalifikaci "instruktor in-line bruslení" Zuzana Sýkorová (Janečková).

 Fitness instruktor

Tuto kvalifikaci jsem získal na podzim roku 2005 po úspěšném ukončení studijního programu "Instruktor fitcentra". Tento obor jsem studoval u PaedDr. Vladimíra Koloucha Ph.D. v Brně. Tato licence je uznávána ministerstvem mládeže a tělovýchovy.

 

Instruktor školního lyžování

Tuto kvalifikaci jsem získal v únoru roku 2007 na kurzu "Instruktor školního lyžování" v Itálii, který pořádala sportovní agentura "Sportovní kurzy". Tato licence je uznávána ministerstvem mládeže a tělovýchovy.

 

Instruktor indoor cyclingu

Kvalifikaci "Instruktor indoor cyclingu" jsem získal v roce 2008 v Brně u organizace CESA VUT.

 Škola zad

Příčiny a prevence bolesti zad, ergonomie pracoviště, principy správného držení těla, zdravého sezení a spaní, výuka a korekce provádění běžných činností. Nácviky správného držení těla s využitím Pilatesovy metody. Aktivace hlubokého stabilizačního systému těla. Korekce svalových dysbalancí.

Bossa diplom

Zdravotní cvičení, posilování, core training, trénování rovnováhy na balanční úseči Bossa.

TRX certikace

Funkční cvičení.

Živnostenské oprávnění

Předmětem podnikání je poskytování tělovýchovných služeb v oblasti in-line bruslení a fitness. ICO: 740 04 883.

    

Kontakt

Ing. Petr Sýkora

siky@centrum.cz

Slezákova 412
Ostřešany 530 02

Mob: +420 732 150 167
skype: sykora_petr

Vyhledávání

NAVRCHOLU.cz

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode